tebyan

وبلاگ شخصی رضا جعفری

thecup.ir

tebyan

وبلاگ شخصی رضا جعفری

بارالها، ما را به اخلاق پسندیده زینت فرما

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است

عسل خاله

مادر ارسطو یا همان  عسل خاله سریال «پایتخت 4» این قدر شیرین و دوست داشتنی هست که وقتی در قاب قرار می گیرد خیلی ها می خندند و از تکیه کلام و حاضر جوابی اش لذت می برند. حتی کل کل او باعث شده بابا پنجعلی بامزه تر از قبل باشد. او پیش تر در فصل دو «پایتخت» و سال ها پیش در یک سریال تجربه بازی داشته اما فصل چهارم سریال مقدم باعث شده به طور گسترده دیده شود. نخستین بار نیست که یک نفر در سن بالا کشف و محبوب می شود اما معمولا به خاطر استفاده نادرست از آن ها خاطرات شیرین شان از بین می رود. یوسف یوسف پشندی ، شهربانو موسوی، احمد پورمخبر و حلیمه سعیدی از این جمله هستند که یک دوره کاراکتر واقعی اش جلوی دوربین قرار گرفت و محبوب شدند اما بعد از مدتی کارکردشان را از دست دادند. احمد پور مخبر و حلیمه سعیدی مدام همان شخصیت را تکرار کردند اما از سوی مردم پس زده شدند . حالا کار محسن تنابنده به عنوان کسی که کاراکتر عسل خاله را کشف کرده سخت تر است. او را رها می کند و اجازه می دهد در هر سریالی بازی کند یا اتفاق دیگری برایش رخ می دهد. خودش در گفت و گویی به این پرسش که « دوست دارید باز هم سریال بازی کنید؟» گفته: «دوست که دارم ولی دیگر مناسب سن من نیست.» 

۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ تیر ۹۴ ، ۱۶:۴۱
رضا جعفری


ویندوز ۱۰ موبایل نوید می دهد؛ آینده از آن موبایل هاست

تا امروز مهم ترین ویژگی تلفن های هوشمند قابل حمل بودن و همراهی همیشگی آنها با کاربر بوده است، اما با ایجاد احساس نیاز به انجام کارهای بیشتر بوسیله این دستگاه ها، مایکروسافت در صدد برآمده تا با ارائه قابلیت کانتینیوم، روی تازه ای از تلفن های هوشمند را نمایان کرده و این محصولات را تبدیل به یک همراه بهتر کند، حتی برای مواقعی که نیاز چندانی به حرکت و قابل حمل بودن وجود ندارد.


windows_10_phone_continuum_full


با تولید پردازنده های قوی تر، حتی می توان این امکان را نیز در نظر گرفت که مایکروسافت علاوه بر کارایی های مینی کامپیوتر، قادر باشد عملکردهای کنسول های بازی را نیز در تلفن هوشمند ارائه کند. برای مثال تصور کنید به منزل دوستان خود رفته و با استفاده از تنها چند کنترلر و یک تلفن هوشمند، به انجام بازی روی تلویزیون بپردازید.

۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ تیر ۹۴ ، ۱۶:۲۰
رضا جعفری